De FNV, waarbij ook de MARVER is aangesloten, is niet onverdeeld gelukkig met de Perspectiefnota ‘Toekomst Pensioenstelsel’ die staatssecretaris Klijnsma heeft gepresenteerd. FNV-bestuurder Han Busker: ‘Plannen maken voor de toekomst is prima, maar ik zou toch ook wel graag een plan willen zien voor ...

Op dinsdag 9 augustus heeft de FNV – de grootste vakbond van Nederland, waarbij ook de MARVER is aangesloten – in een brief aan premier Rutte en de ministers Dijsselbloem (Financiën) en Asscher (Sociale Zaken en Werkgelegenheid) aangedrongen op structurele maatregelen om de koopkracht van de mensen met de laagste inkomens te verbeteren. Dat is niet meer dan rechtvaardig en bovendien goed voor de economie.

Op donderdagmiddag 25 augustus behandelde de Rechtbank Den Haag een aantal beroepszaken over het AOW-gat, waaronder vier AFMP/MARVER-zaken. Voorafgaand werden betrokken AFMP- en MARVER-leden bijgepraat door AFMP-voorzitter Anne-Marie Snels.

Pagina's

over pensioennota Klijnsma

De FNV, waarbij ook de MARVER is aangesloten, is niet onverdeeld gelukkig met de Perspectiefnota ‘Toekomst Pensioenstelsel’ die staatssecretaris Klijnsma heeft gepresenteerd. FNV-bestuurder Han Busker: ‘Plannen maken voor de toekomst is prima, maar ik zou toch ook wel graag een plan willen zien voor ...

inkomensbeleid 2017

Op dinsdag 9 augustus heeft de FNV – de grootste vakbond van Nederland, waarbij ook de MARVER is aangesloten – in een brief aan premier Rutte en de ministers Dijsselbloem (Financiën) en Asscher (Sociale Zaken en Werkgelegenheid) aangedrongen op structurele maatregelen om de koopkracht van de mensen met de laagste inkomens te verbeteren. Dat is niet meer dan rechtvaardig en bovendien goed voor de economie.

Verslag rechtszitting

Op donderdagmiddag 25 augustus behandelde de Rechtbank Den Haag een aantal beroepszaken over het AOW-gat, waaronder vier AFMP/MARVER-zaken. Voorafgaand werden betrokken AFMP- en MARVER-leden bijgepraat door AFMP-voorzitter Anne-Marie Snels.

Pagina's