Vanaf april 2016 gaan deelnemers aan pensioenfonds ABP maandelijks één procent meer pensioenpremie betalen. Door deze verhoging hoopt het fonds te kunnen voldoen aan zijn wettelijke verplichting om te zorgen voor voldoende kapitaalreserves. De verhoging geldt in principe voor vijf jaar; de werkgever betaalt 70 procent, de werknemer 30 procent.

Veel gepensioneerde leden meldden de MARVER in januari dat ze tussen de 30 en de 60 euro minder uitgekeerd hadden gekregen van ABP. Dat komt echter niet door een ingreep van het pensioenfonds (en dus indirect van de werkgever en de bonden). Dat hebben ze rechtstreeks te danken aan de fiscale...
Vandaag (donderdag 28 januari) dienden de Marechausseevereniging en de AFMP FNV een klacht in bij de Minister, met de eis om het onderzoek naar de giftige wapenolie PX-10 te heropenen. Dat gebeurde vanochtend tijdens een informatiebijeenkomst van Defensie over PX-10 in Utrecht.

Pagina's

Vanaf 1 april

Vanaf april 2016 gaan deelnemers aan pensioenfonds ABP maandelijks één procent meer pensioenpremie betalen. Door deze verhoging hoopt het fonds te kunnen voldoen aan zijn wettelijke verplichting om te zorgen voor voldoende kapitaalreserves. De verhoging geldt in principe voor vijf jaar; de werkgever betaalt 70 procent, de werknemer 30 procent.

Belastingplan 2016

Veel gepensioneerde leden meldden de MARVER in januari dat ze tussen de 30 en de 60 euro minder uitgekeerd hadden gekregen van ABP. Dat komt echter niet door een ingreep van het pensioenfonds (en dus indirect van de werkgever en de bonden). Dat hebben ze rechtstreeks te danken aan de fiscale...

nieuw onderzoek naar PX-10

Vandaag (donderdag 28 januari) dienden de Marechausseevereniging en de AFMP FNV een klacht in bij de Minister, met de eis om het onderzoek naar de giftige wapenolie PX-10 te heropenen. Dat gebeurde vanochtend tijdens een informatiebijeenkomst van Defensie over PX-10 in Utrecht.

Pagina's