De rechter heeft de Minister van Defensie onlangs op de vingers getikt en bepaald dat de Verklaring van Geen Bezwaar (VGB) van een lid van de MARVER ten onrechte was ingetrokken. Volgens de rechter kan de Minister niet aantonen dat de militair een vertrouwensfunctie zou hebben en ontbreekt een...

De arbeidvoorwaardenonderhandelingen bij Defensie, Politie, Rijk en Onderwijs verlopen uitermate stroef. Met dit Kabinet blijkt het erg moeizaam om tot open en reëel overleg te komen. In geen enkele sector wordt een goed loonbod geboden door de werkgever. Daarom stuurde de MARVER, samen met de bonden uit de andere sectoren, gezamenlijk een brief aan de Tweede Kamer.

Het College voor de Rechten van de Mens heeft een pittige waarschuwing ove het AOW-gat naar de Tweede Kamer én minister Hennis gestuurd. De UGM-uitkering en de wachtgelduitkering mogen pas worden beëindigd als de AOW-leeftijd wordt bereikt, ook al wordt er nog verder onderhandeld over de arbeidsvoorwaarden.

Pagina's

Tik op vingers voor Minister

De rechter heeft de Minister van Defensie onlangs op de vingers getikt en bepaald dat de Verklaring van Geen Bezwaar (VGB) van een lid van de MARVER ten onrechte was ingetrokken. Volgens de rechter kan de Minister niet aantonen dat de militair een vertrouwensfunctie zou hebben en ontbreekt een...

AVW naar Tweede Kamer

De arbeidvoorwaardenonderhandelingen bij Defensie, Politie, Rijk en Onderwijs verlopen uitermate stroef. Met dit Kabinet blijkt het erg moeizaam om tot open en reëel overleg te komen. In geen enkele sector wordt een goed loonbod geboden door de werkgever. Daarom stuurde de MARVER, samen met de bonden uit de andere sectoren, gezamenlijk een brief aan de Tweede Kamer.

Minister moet nú de wet volgen

Het College voor de Rechten van de Mens heeft een pittige waarschuwing ove het AOW-gat naar de Tweede Kamer én minister Hennis gestuurd. De UGM-uitkering en de wachtgelduitkering mogen pas worden beëindigd als de AOW-leeftijd wordt bereikt, ook al wordt er nog verder onderhandeld over de arbeidsvoorwaarden.

Pagina's