Op donderdagmiddag 25 augustus behandelde de Rechtbank Den Haag een aantal beroepszaken over het AOW-gat, waaronder vier AFMP/MARVER-zaken. Voorafgaand werden betrokken AFMP- en MARVER-leden bijgepraat door AFMP-voorzitter Anne-Marie Snels.

De minister van Defensie mag het ontbreken van voldoende informatie over het gedrag van levenspartners pas vanaf 1 september 2015 gebruiken als een reden om militairen met een vertrouwensfunctie hun Verklaring van Geen Bezwaar (VGB) af te nemen. Dat heeft de Raad van State op 24 augustus in hoger beroep bepaald in een door de MARVER aangespannen rechtszaak. 

Tot de voordelen van het MARVER-lidmaatschap behoort nu ook een uitzendcheck op verzekeringsgebied. Als MARVER-lid kun je bij De Financiële Dienstverleners gratis en vrijblijvend deskundig advies krijgen over de dekking die je huidige verzekeringen bieden als je tijdens een missie iets overkomt. 

Pagina's

Verslag rechtszitting

Op donderdagmiddag 25 augustus behandelde de Rechtbank Den Haag een aantal beroepszaken over het AOW-gat, waaronder vier AFMP/MARVER-zaken. Voorafgaand werden betrokken AFMP- en MARVER-leden bijgepraat door AFMP-voorzitter Anne-Marie Snels.

voor sept 2015 onrechtmatig

De minister van Defensie mag het ontbreken van voldoende informatie over het gedrag van levenspartners pas vanaf 1 september 2015 gebruiken als een reden om militairen met een vertrouwensfunctie hun Verklaring van Geen Bezwaar (VGB) af te nemen. Dat heeft de Raad van State op 24 augustus in hoger beroep bepaald in een door de MARVER aangespannen rechtszaak. 

voor MARVER-leden

Tot de voordelen van het MARVER-lidmaatschap behoort nu ook een uitzendcheck op verzekeringsgebied. Als MARVER-lid kun je bij De Financiële Dienstverleners gratis en vrijblijvend deskundig advies krijgen over de dekking die je huidige verzekeringen bieden als je tijdens een missie iets overkomt. 

Pagina's