Minister schendt afspraak

Uitzendbescherming

De Minister van Defensie is haar afspraken met de bonden over uitzendbescherming niet nagekomen. Dat bleek in het overleg op dinsdag 11 november 2014 waarin de uitzending Air Task Force (ATF) Middle East aan de orde kwam. De bonden hebben al het formele overleg met Defensie daarom voorlopig stilgelegd.

PX-10 en chroom-6:

Kleine stapjes voorwaarts

Tijdens het plenair debat in de Tweede Kamer over de gifdossiers chroom-6 en PX-10 binnen Defensie, dinsdagavond 11 november, zijn kleine stapjes winst geboekt. Zo is de Minister onder voorwaarden bereid nog dit jaar een financiële regeling te maken voor slachtoffers van chroom-6.

Start overleg arbeidsvoorwaarden:

Nog flinke horde te nemen!

Tijdens een extra vergadering van het Sectoroverleg Defensie heeft de minister van Defensie haar inzetbrief voor de komende arbeidsvoorwaarden gepresenteerd. Er is een constructieve basis voor overleg, maar ook is er een flinke horde te nemen.

Minister schendt afspraak
Uitzendbescherming
PX-10 en chroom-6:
Kleine stapjes voorwaarts
Start overleg arbeidsvoorwaarden:
Nog flinke horde te nemen!

Pagina's

De Minister van Defensie is haar afspraken met de bonden over uitzendbescherming niet nagekomen. Dat bleek in het overleg op dinsdag 11 november 2014 waarin de uitzending Air Task Force (ATF) Middle East aan de orde kwam. De bonden hebben al het formele overleg met Defensie daarom voorlopig stilgelegd.

Tijdens het plenair debat in de Tweede Kamer over de gifdossiers chroom-6 en PX-10 binnen Defensie, dinsdagavond 11 november, zijn kleine stapjes winst geboekt. Zo is de Minister onder voorwaarden bereid nog dit jaar een financiële regeling te maken voor slachtoffers van chroom-6.

Tijdens een extra vergadering van het Sectoroverleg Defensie heeft de minister van Defensie haar inzetbrief voor de komende arbeidsvoorwaarden gepresenteerd. Er is een constructieve basis voor overleg, maar ook is er een flinke horde te nemen.

Pagina's