Op vrijdag 20 mei is in de Sociaal-Economische Raad opnieuw een stap gezet op weg naar verbetering van de huidige regelingen.

De MARVER heeft met verbazing kennis genomen van de nieuwe instructie van de CDS over de Defensie Conditie Proef (DCP). De instructie rammelt aan alle kanten. Zo lijkt het net alsof militairen boven de 60 jaar operationeel moeten doorwerken, terwijl dat niet zo is.

De Centrale Raad van Beroep heeft eerder aangegeven op 4 mei uitspraak te doen over de beëindiging van het wachtgeld voor burgerambtenaren op 65- jarige leeftijd, dan wel op AOW-gerechtigde leeftijd. De Raad heeft deze uitspraak uitgesteld.

Pagina's

- de FNV blijft eraan bouwen

Op vrijdag 20 mei is in de Sociaal-Economische Raad opnieuw een stap gezet op weg naar verbetering van de huidige regelingen.

Defensie Conditieproef

De MARVER heeft met verbazing kennis genomen van de nieuwe instructie van de CDS over de Defensie Conditie Proef (DCP). De instructie rammelt aan alle kanten. Zo lijkt het net alsof militairen boven de 60 jaar operationeel moeten doorwerken, terwijl dat niet zo is.

uitgesteld

De Centrale Raad van Beroep heeft eerder aangegeven op 4 mei uitspraak te doen over de beëindiging van het wachtgeld voor burgerambtenaren op 65- jarige leeftijd, dan wel op AOW-gerechtigde leeftijd. De Raad heeft deze uitspraak uitgesteld.

Pagina's